Üye ol Araç Paylaşım Kulübüne Üye Ol!

Araç Paylaşım Kulübüne Üye Ol!

Ödeme (kredi, banka, ön ödemeli vb.) kartı kritik bilgileriniz, yasal mercilerin talepleri ve ilgili veride ortak sahipliği bulunan üye işyerleri- firmalar (bkz. 6.3) hariç, hiçbir zaman hiçbir merci ile paylaşılmaz. Web sitesi ve mobil uygulama aracılığıyla üyelik işleminizin gerçekleştirilmesi ve bu kapsamda, üyelik sözleşmesinin gereklerini yerine getirmek ve dimension en iyi şekilde hizmet sağlamak amacıyla kimlik , iletişim (e-posta ve cep telefonu) ve işlem güvenliği (log kaydı) kişisel verilerinizi işlemekteyiz. Maddelerinde belirtilen kişisel veri işleme şartlarına dayalı olarak toplanmaktadır. Toplanan kişisel verileriniz, web https://bahsegelgiris.xyz/ sitemiz kanalıyla, web sitesi üyelik başvurunuzun alınması, satış ve satış sonrası destek faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi, memnuniyet veya şikayet yönetimi, hedef grupları oluşturularak iletişim faaliyetlerinin düzenlenmesi, üye markaların kullanıcılara özel satış, kampanya ve pazarlama faaliyetleri düzenlemesi hukuki sebebiyle toplanmaktadır. Bu hukuki sebeple toplanan kişisel verileriniz 6698 sayılı Kanun’un 5.

Üye ol

Hem izimle hem de çalıştığımız çağrı merkezleriyle yaptığınız telefon görüşmelerinde paylaştığınız özel nitelikli verileriniz otomatik ses kayıt sistemlerimizce kaydedilebilmekte ve saklanabilmektedir. Telefon görüşmeleri otomatik olarak kaydedildiğinden özel nitelikli kişisel verilerinizi paylaşmamaya dikkat etmenizi öneririz. Kartuş indirim ve kampanyalarından yararlanmak için Kartuş Üyelik sözleşmesi’ni, kişisel verilerimin kişiselleştirilmiş pazarlama, profilleme/segmentasyon amacıyla işlenmesine ilişkin Açık Rıza metnini ve kişisel verilerimin yurtdışına aktarılmasına ilişkin Açık Rıza metnini okudum, kabul ediyorum. Kanal D her zaman Üye’nin üyeliğini, Üye’ye ait dosya, belge ve bilgileri, sitenin içeriğini, üyelere sağlanan herhangi bir hizmeti değiştirme ya da sona erdirme veya İnternet Sitesi’nde kayıtlı üye bilgi ve verilerini silme hakkını saklı tutar.

Ösym Aday İşlemleri Mobil Uygulaması Yayında!

İşbu sözleşme taraflara sözleşme konusu web site ile ilgili hak ve yükümlülükler yükler ve taraflar işbu sözleşmeyi kabul ettiklerinde bahsi geçen hak ve yükümlülükleri eksiksiz, doğru, zamanında, işbu sözleşmede talep edilen şartlar dâhilinde yerine getireceklerini beyan ederler. Aktif konumda olan üyelerin özgeçmişleri, işveren şirketlerin Elemanuzmani.com üzerinde yaptıkları özgeçmiş bankası aday aramalarında görüntülenebilmektedir. Bu kapsamda Elemanuzmani.com’a kişisel bilgilerin temin edilmesi, bunların Elemanuzmani.com tarafından belirlenecek/uygun bulunacak şekilde kullanımına muvafakat edildiği anlamına gelecektir. Üye, üye olurken vermiş olduğu eksik ve yanlış bilgi nedeniyle uğrayacağı zararlardan yalnızca kendisinin sorumlu olduğunu, yanlış bilgi vermesi durumunda ve işbu sözleşmenin Üye tarafından ihlali halinde, tek taraflı olarak herhangi bir ihbara ve ihtara ihtiyaç duymaksızın üyeliğini sona erebileceğini kabul eder. Mobilexpress, yasal mercilerin talepleri, güvenlikle ilgili durumlar ve kendi uygun bulduğu, gerekli gördüğü farklı nedenlerle, Kullanıcı Kişisel Bilgileri’nden gerekli gördüklerini ilgili bankalar, kart kuruluşları, yasal merciler, kolluk kuvvetleri, üye işyerleri ve iş ortakları ile (kart hassas bilgilerinin üye işyerleriyle paylaşımı hariç olmak kaydıyla) paylaşabilir.

  • Eğer herhangi bir şekilde 18 yaşın altındaki bir kullanıcının Kitapsepeti.com ile kişisel bilgi paylaştığını fark edersek, bu bilgileri Kitapsepeti.com sistemden siler.
  • Ayrıca AYEUM tarafından kurumsal araştırmalar yapılmaktadır.
  • Çerezler işletim sisteminiz, tarayıcı tipiniz, IP adresiniz vb.

Web sitesi üzerinden satın alınan kartlar, ödeme işleminin yapıldığı günü takip eden 5 iş günü içerisinde kargo ile teslim edilir. SICPA Türkiye’nin burada yazılı olmayan ve Türkiye Cumhuriyeti yasalarından doğan diğer tüm hakları saklıdır. KULLANICI, Web Sitesi üzerinden aldığı biletleri / kartları 14 (on dört) gün içinde, cayma hakkının kullanıldığına dair bildirimin bu süre içinde SICPA Türkiye’ye yöneltilmiş olması şartıyla iade hakkına sahiptir. İşbu yasal bildirim yükümlülüğünü yerine getirmeyen KULLANICI, biletini / kartlarını iade edemeyecektir.

Üyelik Sözleşmesini, Gizlilik Politikası Ve Aydınlatma Metni Okudum Ve Onaylıyorum

15 Ocak’ta yayımlanan yazıda; uçak, tren, otobüs gibi vasıtalarla yapılacak şehirlerarası seyahatler öncesi aşısız kişilerden istenen negatif PCR testi şartının da kaldırıldığı açıklansa da, 16 Ocak’ta yayımlanan yeni kararla şehirlerarası uçak yolculuklarında aşısız veya aşı sürecini tamamlamayan ve son one hundred eighty gün içinde Covid-19 geçirmemiş kişilerden PCR testi istenilmesine devam edileceği açıklandı. Susurluk İcra İflas Dairesi tarafından yapılan açık arttırmaya tek başına giren Matlı Holding, 6 aydır satış süreci devam eden Yörsan firmasının yeni sahibi oldu. Lezzet.com.tr üyeliği oluşturmak ve tarif göndermek için tıklayın. Yıllık 400 milyon dolarlık bir satın alma hacmine aracılık eden Yapiradar.com, 2022’de yeni bir yatırım turuna da hazırlanıyor. Yeni yatırımın ardından ekip, ürün ve teknolojisine yatırım yapmaya devam edecek. Birbirinden özel filmler, diziler, programlar ve belgeselleri izlemeye başlamak için şimdi ücretsiz üye ol.

Leave a Reply